ماژول Lucent SFP Module OC-3 STM-4

جدید

کارکرده - تضمین سلامت فیزیکی

550,000 تومان

 

Give a Name

MODEL : OC-3 STM-4

Description: Alcatel-Lucent OC12/STM-4 short range Mini-GBIC (SFP MSA)

Cable Type : SFP  

با خرید این محصول شما 1 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


محصولات مرتبط

توضیحات

OC3-SFP-LX Alcatel-Lucent COMPATIBLE Transceiver Module - OC3/STM-4 intermediate range Mini-GBIC (SFP MSA) for single mode fiber ? LC connector, 1310nm, 10km

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.