ماژول سیسکو Cisco Module X2-10GB-SR

جدید

کارکرده - تضمین سلامت فیزیکی

210,000 تومان

210,000 تومان به‌ازای هر عدد

 

Give a Name

MODEL : X2-10GB-SR

Description: Cisco 10GBASE-SR X2 Module for MMF

Cable Type : MMF  

Wavelength (nm) : 850


محصولات مرتبط

توضیحات

X2 Port Cabling Specifications

Cisco X2

Wavelength (nm)

Cable Type

Core Size (Microns)

Modal Bandwidth (MHz*km)

Cable Distance*

Cisco X2-10GB-CX4

-

CX4 (copper)

-

-

15m

Cisco X2-10GB-T

-

CAT6A/CAT7 (copper)

-

-

100m

Cisco X2-10GB-SR

850

MMF

62.5

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

160 (FDDI-grade)

200 (OM1)

400

500 (OM2)

2000 (OM3)

4700 (OM4)

26m

33m

66m

82m

300m

400m

Cisco X2-10GB-LRM

1310

MMF

62.5

50.0

50.0

500

400

500

220m

100m

220m

SMF

G.652

-

300m

Cisco X2-10GB-LX4

1310

MMF

62.5

50.0

50.0

500

400

500

300m

240m

300m

Cisco X2-10GB-LR

1310

SMF

G.652

-

10 km

Cisco X2-10GB-ER**

1550

SMF

G.652

-

40 km***

اطلاعات ماژول

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.