ماژول سیسکو Cisco Module XENPAK-10GB-SR

جدید

کارکرده - تضمین سلامت فیزیکی

650,000 تومان

 

Give a Name

MODEL : XENPAK-10GB-SR

Description: Cisco 10GBASE-SR XENPAK Module for MMF

Cable Type : MMF  

Wavelength (nm) : 850

با خرید این محصول شما 1 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


محصولات مرتبط

توضیحات

XENPAK Port Cabling Specifications

Product

Wavelength (nm)

Cable Type

Core Size (micron)

Modal Bandwidth (MHz/km)

Cable Distance*

Cisco XENPAK-10GB-CX4

-

CX4 (copper)

-

-

15m

Cisco XENPAK-10GB-LRM

1310

MMF

62.5

50.0

50.0

500

400

500

220m

100m

220m

SMF

G.652

-

300m

Cisco XENPAK-10GB-SR

850

MMF

62.5

62.5

50.0

50.0

50.0

50.0

160 (FDDI)

200 (OM1)

400

500 (OM2)

2000 (OM3)

4700 (OM4)

26m

33m

66m

82m

300m

400m

Cisco XENPAK-10GB-LR+

1310

SMF

G.652**

-

10 km

Cisco XENPAK-10GB-ER+ ***

1550

SMF

G.652**

-

40 km****

Cisco XENPAK-10GB-ZR

1550

SMF

Operates on any SMF type

-

80 km

اطلاعات ماژول

نقد و بررسی مشتریان

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.